Guziki

Rada Pedagogiczna

Szkoła zatrudnia następujących pracowników pedagogicznych

L.p

Imię i nazwisko nauczyciela

Przedmiot

Stopień awansu zawodowego

Inne funkcje

1. 

Bednarek Aleksandra

doradztwo zawodowe

kontrkatowy

 

2. 

Bielawski Sławomir

wychowanie fizyczne

mianowany

Opiekun SU

3. 

Binkowski Maciej

język niemiecki

kontraktowy

 

4. 

Chlewska Joanna

nauczyciel świetlicy

mianowany

 

5. 

Cichomska Katarzyna

fizyka

dyplomowany

 

6. 

Gajownik Agnieszka

język angielski

mianowany

Protokolant RP

7. 

Glinkowska-Szkudlarek Dorota

edukacja wczesnoszkolna, plastyka

dyplomowany

 

8. 

Głuszkowska Jolanta

edukacja wczesnoszkolna, przyroda

dyplomowany

 

9. 

Holtz Marcin

muzyka, technika

mianowany

 

10. 

Jadczyk-Marszałek Bożena

edukacja wczesnoszkolna, wdż

dyplomowany

Przewodniczący ZEW, Opiekun SU

11. 

Kaczmarska Aneta

matematyka

kontraktowy

 

12. 

Kobyłecka Emilia

biologia

kontraktowy

 

13. 

Krupska Alicja

język polski, historia

dyplomowany

Przewodniczący ZPO

14. 

Kurek Joanna

chemia

mianowany

 

15. 

Kwaśniak Anna

religia

dyplomowany

Protokolant RP

16. 

Matzner Dorota

edukacja wczesnoszkolna, etyka

dyplomowany

 

17. 

Michalska Małgorzata

edukacja wczesnoszkolna

mianowany

 

18. 

Nałęcka Irena

nauczyciel bibliotekarz

dyplomowany

 

19. 

Ogińska-Haze Aneta

język polski, historia

dyplomowany

Lider WDN, Lider ewaluacji

20. 

Oleszczak Ewa

matematyka

dyplomowany

Opiekun SU, Przewodniczący ZW

21. 

Pacholska Magdalena

pedagog

mianowany

 

22. 

Piekarska Agnieszka

edukacja wczesnoszkolna,

mianowany

 

23. 

Polus-Krupska Aleksandra

wychowanie fizyczne

dyplomowany

 

24. 

Przybył Wiesława

informatyka

dyplomowany

 

25. 

Pychowska Grażyna

przyroda

mianowany

 

26. 

Reszpant Monika

geografia

kontraktowy

 

17. 

Rojewska Genowefa

religia, plastyka

dyplomowany

 

28. 

Sajewicz Michał

wychowanie fizyczne

kontraktowy

 

29. 

Szafrańska Urszula

nauczyciel świetlicy

mianowany

 

30. 

Tułodziecka-Wójcik Jolanta

język polski, historia

dyplomowany

 

31. 

Walicka Anna

nauczyciel wspomagający

dyplomowany

 

32. 

Wieczorek Ewa

nauczyciel świetlicy

dyplomowany

 

33. 

Włodarczyk-Walsh Magdalena

język angielski

kontraktowy

Protokolant RP, Opiekun SU

34. 

Woźnicka Karolina

nauczyciel świetlicy

kontraktowy

 

35. 

Zajder Anna

edukacja wczesnoszkolna

dyplomowany

Opiekun SU

Rada Pedagogiczna działa w oparciu o Regulamin Rady Pedagogicznej

Metadane strony

Dziennik zmian strony

Wszystkie wersje tej strony:

16-01-2018 - Edycja treści.

W celu uzyskania dostępu do wersji archiwalnej strony skontaktuj się z redaktorem.

Statystyka odsłon tej strony:

Łączna liczba odsłon wszystkich wersji tej strony: 192